Ga direct naar hoofd-inhoud »

 

Distripaints
Kartuizersweg 4
2550  KONTICH
E-mail : info@distripaints.be
Tel : 03/457 62 62
Fax : 03/457 63 63
   Vertegenwoordiger Limburg - Vlaams Brabant
   Joris Dekens
  E-mail : joris.dekens@distripaints.be
 Tel : 0475 / 89 20 26
 
  Vertegenwoordiger West Vlaanderen
 Gianni Verheye
 E-mail : gianni.verheye@distripaints.be
 Tel : 0473 / 45 19 81
 
  Vertegenwoordiger Oost - en West Vl
 Jurgen Nys
 E-mail : jurgen.nys@distripaints.be
 Tel : 0477 / 88 00 95
 
 
   
 
 
 
   Voorzitter raad van bestuur
   Guido Van Pée
  E-mail : guido.vanpee@distripaints.be
 Tel : 03 / 457 62 62
 
  CEO
   Patrick Van Pée
 E-mail : patrick.vanpee@distripaints.be
 Tel : 03 / 457 62 62
 
  Bedrijfsleider
 Peter Triest
 E-mail : peter.triest@distripaints.be
 Tel : 03 / 457 62 62
 
  Sales Manager
    Matthijs Van Avermaet
 E-mail : matthijs.vanavermaet@distripaints.be
 Tel : 0478 / 62.74.44
 
  Key Account Manager Oost- en West VLaanderen
 Alain Van Hoecke
 E-mail :alain.vanhoecke@distripaints.be
 Tel :  0473 / 75 19 11
 
  Key Account Manager Antwerpen   Limburg  Vl Br 
Davy Bielen
E-mail : davy.bielen@distripaints.be
Tel : 0474 / 70 67 65
 
   Vertegenwoor Antwerpen -  Technisch adviseur
   Gwen Joos
  E-mail : gwen.joos@distripaints.be
 Tel : 0475 / 89 20 26